Winners will be paid out within two weeks of completion of the Championship Game. Thank you all for your support of our program.

Round 1 – (3) Wisconsin – 67 (horizontal numbers) vs (14) Colgate – 60 (vertical numbers)

  • Winners $25 TO EACH WINNER
    • 14U Bracket Tristan Hovey’s Square
    • 13U Bracket Wyatt Kirk’s Square
    • 11U Bracket Evan Brown’ Square
    • U12 Bracket TEAM

Round 2 – (1) Gonzaga – 82 (horizontal numbers) vs (9) Memphis – 78 (vertical numbers)

  • Winners $25 TO EACH WINNER
    • 14U Bracket Alastaire Sweetser’ Square
    • 13U Bracket Nathan Kellett’s Square
    • 11U Bracket Dawson Pool’s Square (Josh C)
    • U12 Bracket TEAM

Round 3 – (2) Villanova – 63 (horizontal numbers) / (11) Michigan – 55 (vertical numbers)

  • Winners $50 TO EACH WINNER
    • 14U Bracket Tristan Hovey’s Square
    • 13U Bracket Wyatt Kirk’s Square
    • 11U Bracket Evan Brown’s Square
    • U12 Bracket TEAM

Elite 8 – (8) North Carolina – 69 (horizontal numbers) / (15) St. Peter’s – 49 (vertical numbers)

  • Winners $50 TO EACH WINNER
    • 14U Bracket Braedyn Frank’s Square (Mel)
    • 13U Bracket Sawyer Copeland’s Square
    • 11U Bracket Walker Wright’s Square
    • U12 Bracket Eric Russell

Final 4 – (1) Kansas – 81 (horizontal numbers) / (2) Villanova – 65 (vertical numbers)

  • Winners $100 TO EACH WINNER
    • 14U Bracket – Braedyn Frank’s Square (Shelby)
    • 13U Bracket – Dane Ryan’s Square (Shawn R)
    • 11U Bracket – Brevin VanDyke’s Square
    • U12 Bracket – TEAM

Final 4 – (2) Duke – 77 (horizontal numbers) / (8) North Carolina – 81 (vertical numbers)

  • Winners $100 TO EACH WINNER
    • 14U Bracket – Alastaire Sweetser’s Square
    • 13U Bracket – Nathan Kellett’s Square
    • 11U Bracket – Dawson Pool’s Square (Kevin L)
    • U12 Bracket – TEAM

National Championship Game – (1) Kansas – 72 (horizontal numbers) / (8) North Carolina – 69 (vertical numbers)

  • Winners $150 TO EACH WINNER
    • 14U Bracket – Dante Pel’s Square (Gyl)
    • 13U Bracket – Alex Otten’s Square
    • 11U Bracket – Ace Wetzell’s Square
    • U12 Bracket – Troy J

14U Boys Baseball Grid – Coach Justin Frank

  • Connor Keegan
  • Braedyn Frank
  • Max Milem
  • Keegan Winckler
  • Camden Collis
  • Danet Pels
  • Tristan Hovey
  • Alastaire Sweetser
  • Ashton Miner

U12 Girls Softball Grid – Coach Brett Anderson

11U Boys Baseball Bracket – Coach Chad Keegan

  • Ethan Brown
  • Callen Keegan
  • Dawson Pool
  • Walker Wright
  • Caleb Brown
  • Ethan Meier
  • Brevin VanDyke
  • Noah Berk
  • Grayson Johnston
  • Ace Wetzell
  • Brady Burns

13U Boys Baseball Bracket – Coach Chad Miner

  • Evan Steimle
  • Cade Huisman
  • Wyatt Kirk
  • Landon VanDeWostine
  • Nathan Kellett
  • Sawyer Schwartz
  • Sawyer Copeland
  • Derek Naftzger
  • Alex Ottens
  • Dane Ryan